Modern business reception

Laitetaan yhdessä kiinteistönne valaistus ja tuoteasiat kuntoon



Tuote- ja valaistusasiantuntijoidemme suorat yhteystiedot

Lars Edberg

Etelä-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

Puh. +358 400 904 517
lars.edberg@lemkem.fi

Sami Hakala

Varsinais-Suomi

Puh. +358 400 829 995
sami.hakala@lemkem.fi

Karita Huhtanen

Varsinais-Suomi, Satakunta

Puh. +358 40 350 0806
karita.huhtanen@lemkem.fi

Esa Ikävalko

Länsi-Helsinki

Puh. +358 400 418 937
esa.ikavalko@lemkem.fi

Kari Knuutila

Tampere

Puh. +358 400 491 671
kari.knuutila@lemkem.fi

Kimmo Koivula

Päijät-Häme

Puh. +358 40 822 6057
kimmo.koivula@lemkem.fi

Mika Laitila

Pohjois-Uusimaa, Vantaa

Puh. +358 400 511 938
mika.laitila@lemkem.fi

Jouni Nevalainen

Helsinki, Vantaa

Puh. +358 400 409 728
jouni.nevalainen@lemkem.fi

Pertti Pietarinen

Keski-Suomi

Puh. +358 400 849 359
pertti.pietarinen@lemkem.fi

Nilla-Pekka Pajuranta

Lappi

Puh. +358 400 233 700
nilla.pajuranta@lemkem.fi

Ari Parkko

Kouvola-Kotka

Puh. +358 400 551 529
ari.parkko@lemkem.fi

Peteri Näveri

Itä-Uusimaa, Helsinki

Puh. +358 400 494 605
peteri.naveri@lemkem.fi

Joni Laaksonen

Oulu

Puh. +358 40 568 1750
joni.laaksonen@lemkem.fi

Henkilökohtainen palvelu

Palvelemme teitä 40 vuoden kokemuksella verkossa ja paikan päällä

Nopeat toimitukset omasta varastosta

Teitä palvelee 3000 neliön varasto nopeiden yhteyksien varrella Lahdessa

Asiakaskokemus

Sadat asiakkaamme ovat kulkeneet kanssamme yrityksen perustamisesta saakka

Ympäristö

Energiaratkaisumme ja logistiikkamme säästää co2-päästöjä kymmeniä miljoonia kiloja vuosittain

Tilaa Classic -uutiskirje

Tilaa uutiskirjeemme ja saat ensimmäisten joukossa tiedon uusimmista tarjouksista, kampanjoista, kilpailuista ja vinkkejä valaistukseen ja kiinteistönhoitoon